Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Reply to this topicStart new topic
Wyjechała za granicę!, Wyjechała za granicę!!!
BodzioD
post 9.07.2012, 07:23
Post #1

Świeżak
*

Grupa: Użytkownik
Użytkownik nr: 61,949

Jak podejrzewałem, ex wyjechała za granicę z dzieckiem. W trakcie rozprawy o paszport opowiadała, że chce na wakacje jechać, na wyspy, na wakacje nie wyjechała, tylko do swego faceta pojechała i co teraz?gdzie zgłaszać, co ro bić, bo w sumie to już nie wiem.
Dzieciak za granica z matka jest, bez mojej zgody.
Go to the top of the page

+
mikismok
post 9.07.2012, 08:51
Post #2

Weteran

Użytkownik nr: 2,074

http://www.brpd.gov.pl/publikacjeskany/kie...wal_dziecko.pdf
tam masz wszystki informacje , działaj szybko liczy się czas
Da sie bardzo skutecznie dziecko sproawdzić i matce prawa za to ograniczyć .

+
mikismok
post 9.07.2012, 09:04
Post #3

Weteran

Co myślicie o tym , żeby równolegole z zgłoszeniem porwania rodzicielskiego , złożyć wniosek o ograniczenie praw rodzicielskich matce z uwagi na nadużycie władzy. Podać adres dotyczhczasowy gdzi dziecko powinno być , tam sąd bedzei wysyła wezwanie na rozpraway a w końcu powinien wydać postanowinie bez przesłuchania strony jeśli matka się nie będzie stawiąć , a przeciż ma obowiązek pdać każą zmianą adrsu inaczej wezwanie za którymś razem uznaje się za doręczone . Jak matka będzei miała włądzę ograniczona to już możńa się postarać o europejski nakaz aresztownia bo tylko rodzic o pełnej władzy nie jest ścigany za porwanie dziecka , rodzic o ograniczonej władzy już jest ścigany.

+
kriscork
post 9.07.2012, 10:58
Post #4

Świeżak
*

Użytkownik nr: 60,016

Ja proponuję żebyś złożył wniosek do Ministerstwa Sprawiedliwości o uprowadzenie dzieci w trybie Konwencji haskiej. Pracują tam bardzo miłe panie, które w miarę możliwości bardzo pomagają we wszystkim. Wiem, bo sam jestem w trakcie takiego procesu, z mojego wniosku. Ale najgorsze jest to, że sprawy i tak odbywają się w sądach rejonowych, gdzie wiadomo, wszystkie sędziny są za matkami.
Link: http://bip.ms.gov.pl/pl/ministerstwo/wspol...dzenia-dziecka/
Życzę powodzenia i wytrwałości.

+
mikismok
post 9.07.2012, 11:04
Post #5

Weteran

Ja znam sytuację kiedy matka z dzieckiem bardzo szybko została sprowadzona na rozprawę w Polsca , a tu jej prawa ograniczona z uwagi na nadużycie. Likczy sie czas bo zgodnie z konwencja haska trzba w ciągu roku złożyć wniesek.

+

Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 użytkownik(ów) przegląda ten temat (1 gości i 0 anonimowych użytkowników)
0 Użytkownicy:

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 3.09.2014 - 05:30