Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Reply to this topicStart new topic
Uzależnienie od wróżek, depresja dwubiegunowa
siara1975
post 13.12.2016, 16:13
Post #1

Świeżak
*

Grupa: Użytkownik
Użytkownik nr: 65.898

Witam

Dzisiaj piszę w sprawie kolegi , ma on synka Franka wiek 11 miesięcy , żył w konkubinacie z partnerką która jest uzależniona od wróżek od bioterapeutów kart tarota itd ...Oczywiście związek się rozpadł ponieważ kolega walczył z nią prosił o to by szła się leczyć , na terapię ...Chłopak boi się o jej opętanie ...kobieta nie pozwala mu się z dzieckiem spotykać szantażuje go że ma placić alimenty 500zł to może łaskawie pójdzie do Urzedu Stanu Cywilnego i poda go za ojca dziecka dodam że podczas porodu podała że ojcem jest mąż z którym była w trakcie rozwodu ...Odbyła się w Listopadzie sprawa na której mąż tej kobiety zrzekł się ojcostwa a ta kobieta dalej nie chce uznać mojego przyjaciela Ojcem Prawnie ...nawet narodziny dziecka zamiast 6 stycznia tego roku kiedy była już naprawdę na wyczerpaniu przetrzymała na 7 stycznia ponieważ lepsza jej wyszła numerologia i tak wyszło z Tarota że 7 stycznia jest lepszą data , oczywiscie mamy poinformowany MOPS , Sąd rodzinny ze kobieta stanowi zagrozenie i zachowuje sie jak by miała depresje dwubiegunową ale co z tego MOPS wpuściła za 3 razem dopiero oczywiście stwierdzono że jest wszystko ok z małym Frankiem i z dwójką pozostałych dzieci z poprzedniego związku ...
Moje pytanie brzmi jeżeli podejrzewamy że coś jest nie halo i boimy się o bezpieczenstwo tych dzieci co jeszcze można zrobić kogo powiadomić żeby się zainteresowali tą sprawą i żeby nie doszło do tragedii ??
Za wszelką pomoc dzieki i Pozdrawiam
Go to the top of the page

+
MACK
post 14.12.2016, 21:55
Post #2

Otrzaskany
**

Użytkownik nr: 42.629

Miałem podobną akcję, także cpr, i wniosek do sądu o badanie psychiatryczne przez biegłych. Nic innego ... niestety, nie można zrobić.

+
siara1975
post 14.12.2016, 23:38
Post #3

Świeżak
*

Użytkownik nr: 65.898

Hej co miałeś na myśli piszac cpr i do jakiego Sądu pisać wniosek o zbadanie jej psychiatrycznie ??

+
MACK
post 16.12.2016, 11:47
Post #4

Otrzaskany
**

Użytkownik nr: 42.629

Cześć Kolego, Centrum Pomocy Rodzinie. A sąd właściwy dla miejsca jej zamieszkania. Ja zgłosiłem sprawę do Prokuratury, że są takie i takie akcje, a oni już przekazali do sądu. Może to będzie rodzinny, może karny, zależy jak do tego podejdą i co się im powie. Nie pamiętam art. z jakiego eks odpowiadała.
Można też iść do poradni zdrowia psychicznego, zapytać. Ja próbowałem na różne strony. Dziecka nie widzę, kontakty są przyznane ale baba prysła w świat z nią. Takiej babie nie wiadomo co strzeli do łba.

+

Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 użytkownik(ów) przegląda ten temat (1 gości i 0 anonimowych użytkowników)
0 Użytkownicy:

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 19.09.2017 - 23:20